перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 22:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • Доставка

  «Доставка Будмен»

  При оформленні замовлення послуги доставки, менеджер ОКТ або логіст служби «Доставка Будмен» уточнює у клієнта:

  - дату доставки;

  - зручний час доставки;

  - контактний номер телефону одержувача, що приймає машину;

  - необхідність розвантаження і занесення товару.

  Також, ми надаємо послуги розвантаження і занесення купленого товару. Детальну інформацію про всі види послуг нашої доставки, Ви можете отримати в розділі «Послуга доставки».

  Доставка «Нова пошта»

  Послуга доставки товару службою «Нова пошта», здійснюється тільки після 100% передоплати замовлення. Доставка від будівельного гіпермаркету «Будмен» до «Нової пошти» безкоштовна! 

  Після передачі замовлення, доставка здійснюється згідно з регламентом і розкладом «Нової пошти». Послуга доставки службою «Нова пошта» оплачується окремо від замовлення товару і здійснюється при мінімальному замовленні від 100 грн. Також, клієнт має можливість оформити доставку товару «Новою поштою», за допомогою післяплати.

  Для розрахунку вартості доставки товару, Ви можете скористатися «Калькулятором Нової пошти».

  Самовивіз

  Ви можете забрати своє замовлення самостійно, у будь-якому з будівельних гіпермаркетів «Будмен». При оформленні замовлення на сайті, необхідно вказати гіпермаркет, з якого Вам буде зручно забрати товар, а також зручний час і дату, щоб замовлення було підготовлено до видачі. Адреси видачі і час роботи гіпермаркетів можна подивитися у вкладці «Контакти».