САЙТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ЗМІНИ ЩОДНЯ!
перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 21:00
вс: 9:00 - 21:00
0

Готові бетонні та цементні розчини

В этой категории нет товаров

        Цементний розчин і бетон - найбільш популярні елементи в будівництві. Без них не обійтися при ремонті або будівництві. Чим же все-таки відрізняється цементний і бетонний розчини.

        Цементний розчин - це суміш, створена з води, цементу і піску. До них можна додавати різні добавки, для придання готовому результату властивостей морозостійкості, вологостійкості або різних інших властивостей.

        Бетонний розчин - це той же цементний розчин, але з додаванням різного розміру наповнювачів, такі як щебінь, галька або інші композитні матеріали. Їх додають для отримання більшого обсягу розчину на виході, а також для надання більшої міцності готового продукту.

        Цементні розчини широкі застосовуються при ремонті і будівництві, його використовують для стяжки підлогових покриттів, первинної штукатурки стін, кладки цегли, а також оздоблювальних робіт.

        Бетонний розчин - застосовується в основному для масштабних будівельних проектів, наприклад: заливки фундаменту, зведення несучих об'єктів або великих споруд.

        У нашому магазині представлений асортимент як цементного, так і бетонного розчину. При зверненні ми з радістю надамо і підкажемо, телефонуйте за номером 0 800 210 100 (безкоштовно з усіх телефонів України)