САЙТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ЗМІНИ ЩОДНЯ!
перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 21:00
вс: 9:00 - 21:00
0

Залізобетонні конструкції

В этой категории нет товаров

        Залізобетонні конструкції і залізобетонні вироби в нашому житті зустрічаються дуже часто. Із залізобетонних конструкцій зводять панельні будинки, будують підземні комунікації, застосовують в якості бордюру, будують промислові об'єкти.

        Залізобетонні конструкції, або як їх ще називають жб конструкції, розрізняють між собою за типом. Вони бувають монолітні, збірні або комбіновані. Збірні жб конструкції поставляються в розібраному вигляді для спрощення транспортування. Монолітні жб конструкції не розбірні і поставляються в комплектному вигляді.

        Найбільш широке застосування жб конструкції знайшли в будівництві будинків. Завдяки тому, що вони не горять, мають високу міцність і показни морозостійкості, але найголовніше екологічно-чисті для людини.

        Широке поширення залізобетонних конструкцій в ході виробництва створило їх класифікацію за різними видами: лінійні, площинні, об'ємні (просторові).

        Всі типи жб конструкцій можете купити в нашому магазині. Ми організуємо доставку, розповімо про особливості і допоможемо з вибором.

Параметри
Ціна  174 - 251
Виробник
Тип конструкції
Несуча здатність