САЙТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ЗМІНИ ЩОДНЯ!
перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 21:00
вс: 9:00 - 21:00
0

Кабіни для душу

В этой категории нет товаров

        В даний час душові кабіни стали повноцінним конкурентом ванн. Основна перевага використання душових кабін це економія простору і менша площа. Так само одна з головних переваг використання кабін для душу - це економія води. У порівнянні з ваннами, душові кабіни не витрачають кілька десятків літрів води, хоча особливі любителі постояти під душем можуть перевищити і цей показник.

        Використання душових кабін в сучасному світі давно перейшло на рівень новинок і функціоналу, так само як і різні масажні ванни, душові кабіни почали комплектувати системами масажу, аудіо та відео супровідом, можливістю аромотерапії, різним функціоналом і цікавими новинками.

        Умовно всі типи душових кабін можна розділити на два види:

  • Відкриті - ті душові кабіни які не мають стелі. Зазвичай вони виготовляються зі скла, мають мінімалістичний і сучасний вигляд. Такі кабіни для душа виглядають досить елегантно.

  • Закриті - це ті кабіни для душа, котори мають повністю закритий простір. На відміну від мінімалістичний відкритих кабін для душу, закриті кабіни це як швейцарський ніж у світі душових кабін. Саме вони зазвичай комплектуються різним функціоналом. Тому якщо ви вирішили купити душові кабіни з різними додатковими функціями цей варіант для вас.

        Якщо ви вирішили купити кабіну для душа рекомендуємо заздалегідь зробити заміри в квартирі того місця куди збираєтеся встановлювати душову кабіну, так само визначитися з вибором піддону, високий або низький, продумати систему зливу, можливо зовсім низький піддон вам не підійде. Так само ви можете прийти до нас в магазин або зателефонувати за номером телефону і отримати консультацію.

Параметри
Ціна  799 - 17257
Виробник
Матеріал піддону
Піддон
Дисплей
Колір профілю
Масаж
Наявність даху
електронне урядування
Комплектація
Кількість стулок дверей
Освітлення
Матеріал профілю
Мультимедіа та зв'язок
Форма кабіни
Конструкція дверей
Освітлення
Матеріал стінок
Додаткові функції