Акция 1
Акция 1
перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 21:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • Доставка

  «Доставка Будмен»

  Після оформлення замовлення послуги доставки, менеджер відділу продаж або логіст служби «Доставка Будмен» уточнює у клієнта:
  - дату доставки;
  - зручний час доставки;
  - контактний номер телефону одержувача, що приймає машину;
  - необхідність розвантаження і занесення товару.
  Також, ми надаємо послуги розвантаження і занесення купленого товару. Детальну інформацію про всі види послуг нашої доставки, Ви можете отримати в розділі «Послуга доставки».

  Доставка «Нова пошта»

  Послуга доставки товару службою «Нова пошта», здійснюється тільки після 100% передоплати замовлення, при мінімальній сумі від 100 грн. Після передачі замовлення, доставка здійснюється згідно з регламентом і розкладом «Нової пошти». Послуга доставки службою «Нова пошта» оплачується окремо від замовлення товару. При замовленні доставки «Новою поштою» великогабаритного товару (вага якого понад 30 кг і довжина понад 1,2 м), а також крихкого товару, здійснюється з вантажного відділення Нової пошти, вартість доставки до якого, є платною послугою. Для розрахунку вартості доставки товару, Ви можете скористатися «Калькулятором Нової пошти».

  Самовивіз

  Ви можете забрати своє замовлення самостійно, у  будівельному маркеті «Будмен» та «БУДfamily». При оформленні замовлення на сайті, необхідно вказати маркет, з якого Вам буде зручно забрати товар, а також зручний час і дату, щоб замовлення було підготовлено до видачі. Адреси видачі і час роботи маркетів можна подивитися у вкладці «Контакти».