перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 22:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • Подарункові сертифікати

  Що таке подарунковий сертифікат?
  Це купон на певну суму, який ви купуєте в якості подарунка. Одержувач може вибрати в магазині будь-який товар і оплатити його частково або повністю цим сертифікатом.

  Подарунковий сертифікат — це дуже популярний і правильний спосіб підношення подарунка своїм близьким, друзям, знайомим і колегам. З придбанням подарункової карти перед покупцем не виникає питання, що конкретно подарувати, а одержувач, навпаки, отримує можливість зробити вибір подарунка самостійно. А також, великим плюсом є те, що сертифікат виглядає набагато краще, ніж просто гроші, вкладені в листівку або конверт.

  В ТЦ "Будмен" ви можете придбати Сертифікати номіналом 100 грн, 250 грн, 500 грн, 1000 грн, 5000 грн.

  Правила використання Подарункового сертифіката в "Будмен":
  1. Подарунковий сертифікат може бути використаний тільки в тому будівельному гіпермаркеті "Будмен", в якому був придбаний (адреса вказана на Подарунковому сертифікаті).
  2. Власник Подарункового сертифіката, який бажає придбати товар, повинен звернутися до співробітника Відділу комплектації товару, пред'явити Подарунковий сертифікат (пластикову карту).
  3. Якщо вартість товару, обраного Покупцем, більше ніж вартість Подарункового сертифіката, Покупець вносить різницю у касу Відділу комплектації товару.
  4. Обмін Подарункового сертифіката на кошти не здійснюється.
  5. У разі втрати Подарункового сертифіката — дублікат не видається.
  6. Термін дії Подарункового сертифіката — 6 місяців з дати видачі.

  Ви можете придбати Подарункові сертифікати у Відділі комплектації товару в гіпермаркетах "Будмен", що знаходяться за адресами:

  - м. Харків, вул.Клочківська, 119-А;
  - м. Харків, пр-т Льва Ландау, 2/2.