перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 22:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • Повернення і обмін

  Якщо товар не задовольнив клієнта за формою, габаритами, кольором, розміром, або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням - покупець має право на повернення товару належної якості в будівельний гіпермаркет «Будмен» протягом 90 днів, не рахуючи дня покупки.

  Повернути товар належної якості в будівельний гіпермаркет «Будмен» можливо, якщо не порушені наступні умови:

  - товару немає у переліку, що не підлягає обміну і поверненню;
  - якщо товар не використовувався, збережено товарний вигляд, в якому його набували, а також збережені споживчі властивості, пломби, ярлики;
  - пройшло не більше 90 днів з моменту придбання товару, покупець має при собі розрахунковий документ (касовий чек, видаткову накладну, банківську карту, термінальний чек - якщо розрахунок за придбаний товар здійснювався через термінал).

  Перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню:

  - будь-який товар з залишком терміну придатності не менше 2/3;
  - надувні та м'які дитячі іграшки;
  - надувні пляжні приналежності;
  - рукавички;
  - білизна постільна;
  - товари в аерозольному упаковуванні;
  - друковані видання;
  - вироби на метраж, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (килимові вироби, лінолеум, ламінат, плитка, плівка, клейонка), провідникова кабельна продукція, трубна продукція, пиломатеріали, погонні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревостружкові плити, фанера, скло і т.д.).

  Грошові кошти повертаються споживачеві, виходячи з вартості товару, під час його покупки, в день повернення товару. У разі оплати товару за допомогою банківської карти через термінал, кошти будуть повернуті на карту покупця протягом 3-х банківських днів.