САЙТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ЗМІНИ ЩОДНЯ!
перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 22:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • ТАТОС Вапно 5кг

  Залишити відгук
  Код товара: 242323
  3900 грн
  штука
  шт
  Товар продається кратно 0 шт

  Вапно  - якісний недорогий матеріал, який широко використовується для проведення ремонтних і будівельних робіт. Застосовується матеріал для гігієнічного захисту стовбурних рослин, для побілки зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель, для приготування різних будівельних розчинів, а також для вапнування кислих ґрунтів. Нерідко використовується для дезінфекції приміщень і рішення різного роду будівельних завдань.

  Основу матеріалу складає технічна вапно і вода. З себе вапно паста являє білу суміш без грудочок. Вона виділяється простотою і ефективністю використання, є екологічно чистим матеріалом і може використовуватися в будь-яких приміщеннях. Застосовуючи даний склад необхідно пам'ятати про деякі запобіжні заходи: виконувати роботи потрібно в гумових рукавичках, а при попаданні розчину на шкіру, дані ділянки слід промити чистою водою.

  При виготовленні штукатурних і кладок розчинів, паста додається в певній кількості за рецептурою складу розчину. При виконанні побілочних робіт, паста розбавляється чистою водою до консистенції  "молока", після чого профілюється через шар марлі і періодично перемішується протягом роботи. Перед нанесенням побілки, робочі поверхні необхідно змочити водою.

  • Типгашене
  • Торгова марка:ТАТОС
  • Країна виробникаУкраїна
  • Вага5.00кг
  Отзывы пользователей: 0