перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 22:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • Бетон товарний

  В категорії немає товарів

          Бетонний розчин застосовується у всіх видах будівництва. Він може володіти різними властивостями, в залежності від того, для якої мети його виготовляють. Найчастіше розчин замішують на будівельному майданчику, але для того, щоб домогтися максимальної міцності бетонної споруди, його створюють із заводського матеріалу, який називають товарним бетоном.

          Товарний бетон - розчин, виготовлений на заводі і доставлений в готовому вигляді на будівельний майданчик. Ця функція покладена на автобетонозмішувачі, що мають необхідне обладнання, яке дозволяє перевозити на будь-яку відстань і місцевість, готові до використання суміші. Його ще називають БСГ - бетонна суміш готова. Такий розчин виходить при змішуванні складових в необхідних пропорціях: цемент, вода, пісок, щебінь.

          Пропорції складових компонентів залежать від бажаного результату. У БСГ також можуть додаватися різні добавки, що поліпшують властивості бетонного розчину. Така суміш відрізняється тим, що проводиться постійний контроль виробництва: від підготовки матеріалів до транспортування готового бетону. Для визначення необхідної рецептури застосовуються не тільки знання навченого персоналу, а й точна техніка.

          Точний склад розчину визначається бажаними властивостями. Наприклад, щоб зробити бетон М-200, необхідно використовувати цемент М400 в пропорціях 1 цемент: 3 щебінь: 5 пісок: 0,5 вода. Якщо взяти інший цемент, вийде вже інший клас бетону. Водоцементне співвідношення в бетоні витримується в діапазоні 0,3-0,5. При виготовленні розчину на будмайданчику найчастіше саме тут роблять помилку, від чого міцність матеріалу погіршується.

          Основною відмінною рисою бетонної суміші готової є те, що вона виготовляється в заводських умовах, а це значить, - такого бетону закладають характеристики, які в кілька разів вище, ніж у такого ж матеріалу кустарного виробництва. Марка такого розчину залежить від того, в яких умовах він буде використовуватися.

  В категорії немає товарів