перезвоните мне
0 800 210 100
Режим роботи
пн-сб: 8:00 - 22:00
вс: 9:00 - 21:00
0
 • Ваш кошик порожній :(

 • Перемички залізобетонні

          Залізобетонні перемички людина застосовує у багатьох сферах своєї діяльності. Вони затребувані в процесі улаштування прорізів будь-якого призначення. На вироби покладається важлива місія: вони компенсують вагу цегли або панельних плит у верхній частині. Будова набуває міцністі і непорушність. Перемички залізобетонні відливаються в спеціальних прямокутних формах.

          Тип брускові перемички - незамінний виріб в будівельних роботах різної складності. Його використовують в спорудах, виконаних з різних матеріалів: дерева, цегли, піноблоку, природного або штучного каменю. Виріб є корисним не тільки для улаштування прорізів, але також при спорудженні огорож або будь-яких інших швидкомонтованих споруджень. Перемичка виконана з якісних матеріалів, тому не піддається впливу вологи і перепадів температурного режиму.

          Тип плиткових залізобетонних перемичок рекомендується для використання в конструкціях з цегли, бетонних або газобетонних блоків. Вироби виготовляються з бетону високої щільності, що дозволяє застосовувати їх у внутрішніх конструкціях і стінах, на які покладено несуча функція. Виробники випускають плитні ЖБ перемички в широкому ряду, щоб покупець мав можливість придбати виріб певних параметрів і навантажувальних параметрів.

          Без балочного типу перемички неможливо створити отвір в стіні. Предмет переносить на собі напружність, яку утворює отвір. Перемички доповнені незначним карнизом, який робить з'єднання між поверхнями більш щільним.

          В процесі виробництва виробів застосовується сталева арматура, додатково оброблена антикорозійним складом, і високоякісний бетон. Характеристика використовуваних матеріалів зумовлює властивості перемичок: морозостійкість, водонепроникність, вогнестійкість. Вибір типу залізобетонної продукції визначається її застосуванням на будівельній ділянці. Виробники випускають перемички: віконного, збірного, брускового типів, олівці, ригелі та інші варіанти виробів. Кожен варіант вироби використовується в створенні конкретних конструкцій. Ригелі незамінні в будові споруд з стелями, встановленими не по стандартним розмірах. Вироби являють собою складну конструкцію - балку з виступом під прямим кутом. Олівці рекомендується використовувати в створенні несучих перегородок.