Основа асортименту Дольче Віта - солодка консервація, для якої відбираються найкращі фрукти в світі з країн, де для їх зростання природа створила ідеальні умови.
Ананас Дольче Віта - популярний і улюблений фрукт, який доступний круглий рік. Ананаси Дольче Віта, звичайно ж, з «фруктового королівства» - Таїланду.
Легкий цукровий сироп Дольче Віта дозволяє зберегти південні плоди в момент їх ідеальною зрілості. Склад сиропу простий: тільки чиста вода і цукор. Без добавок і барвників.
В асортименті Дольче Віта ананас представлений як шматочками, так і кільцями.
З консервованими ананасами можна приготувати різну випічку, десерти, оригінальні салати, соуси, а також використовувати в приготуванні гарячих страв. А якщо захотілося чимось поласувати, можна їсти консервовані ананаси просто так, як самостійний десерт.
- Видананас кільцями
- Додатковокільця
- Маса нетто580мл
- Особливостіу сиропі
- УпаковкаЖерстяна банка
- Штрих-код4820072980057
- Торгова марка:ДОЛЬЧЕ ВІТА
- Країна виробникаУкраїна
- Вага670.00 г